• Biorytm
  • Dzień urodzenia
  • Miesiąc urodzenia
  • Rok urodzenia

Dodany: 2012-10-22 11:23:51

 

Lotniczy transport zwierzątPojęcie jakim jest lotniczy transport na lotnisko modlin zwierząt, jest praktycznie fikcją. Nie ma żadnych możliwości poradzenia sobie z przewożeniem za pomocą samolotów na jakiekolwiek odległości.

 

Prawo odnośnie tego tematu pozostaje całkowicie nie wzruszone i niezmienione i to od długich lat, nie ma szans na zmianę w tej materii w jakimkolwiek stopniu. W transport na lotnisko modlin jako pojęciu czysto prawnym nie ma wzmianki o przewożeniu zwierząt. Jest to nie dopuszczone a wręcz zabronione warto w tym celu spojrzeć na regulamin linii lotniczych i przewoźnika z którego pomocy korzystamy.

 

To bardzo ważne, aby przeczytać i to bardzo dokładnie to co jest zawarte w regulaminie przewoźnika. Każdy ma swój własny regulamin i może raz na jakiś rzadki czas istnieje możliwość z zachowaniem odpowiednich zasad przewiezienia zwierząt na tych specyficznych warunkach. To bez wątpienia zaleta jaką mają po swojej stronie nieliczni przewoźnicy. W transport na lotnisko modlin według ustawy, póki co nie ma miejsca na zwierzęta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lotniczy transport zwierząt
Nick: