• Biorytm
  • Dzień urodzenia
  • Miesiąc urodzenia
  • Rok urodzenia

Dodany: 2012-10-22 11:17:14

 

Czym jest odprawaZanim wbijemy się w powietrze za pośrednictwem samolotu, musimy najpierw mieć transport na lotnisko modlin a po dotarciu na miejsce musimy kupić bilet i jeszcze przejść odprawę.

 

Zanim udamy się w lotniczy transport na lotnisko modlin musimy wykonać szereg obligujących nas czynności, wynikają one z przepisów prawa. Regulacje w tym wymiarze nie są specjalnie restrykcyjne przynajmniej ze strony Polskiej, gdy lecimy za granicę musimy być przygotowani na pewne zmiany, nie z każdego miejsca na świecie powietrzny transport na lotnisko modlin przebiega identycznie.

 

Odprawa, bo o niej mowa ma dwa wymiary paszportowy o ile to nie strefa Euro i bagażowy. Polega to na sprawdzeniu naszych dokumentów i bagażu. Dokumenty sprawdzane są w kasie przez wykwalifikowany personel, chodzi o potwierdzenie tożsamości i sprawdzenie czy osoba może polecieć tam w miejsce wskazane na bilecie. Bagaż jest już poważniejszą sprawą, tu szuka się niedozwolonych przedmiotów i sprawdza się czy bagaż ma przepisową wagę. Istnieją limity wagowe dla bagaży. Nie można nawet za dopłatą wnieść większej ilości kilogramów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest odprawa
Nick: