• Biorytm
  • Dzień urodzenia
  • Miesiąc urodzenia
  • Rok urodzenia

Dodany: 2012-10-22 10:55:50

 

Połączenia z lotniskiem ModlinPołączenia z lotniskiem Modlin można rozpatrywać dwojako, czyli jako dojazd do lotniska lub możliwość wylądowania na nim w obydwu przypadkach jest to transport na lotnisko modlin.

 

W ramach miejskiego transport na lotnisko modlin możemy tam dotrzeć za pośrednictwem prawie wszystkich środków komunikacji miejskiej z wyłączeniem metra. Po powstaniu drugiej linii jest szansa na powstanie kolejnej odnogi komunikacyjnej i w ten sposób poszerzy się transport na lotnisko modlin.

 

Lotnisko Modlin ma wiele sieci lotniczych obecnych na jego terenie, między innymi z Ryanair i jeszcze kilka tanich linii lotniczych, połączenie nie są jednak już tak imponujące, brak tu dobrych połączeń z mniej znanymi miejscami, ale dużymi miastami. Generalnie w ofercie połączeń z lotniskiem Modlin to połączenia ze stolicami dużych miast np. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Obu Ameryk, Chin. Poza głównymi połączeniami sytuacja wygląda bardzo słabo, biednie wręcz, nie ma się z czego cieszyć, ale na pozostałych placówkach lotniskowych nie jest lepiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Połączenia z lotniskiem Modlin
Nick: