• Biorytm
  • Dzień urodzenia
  • Miesiąc urodzenia
  • Rok urodzenia

Dodany: 2012-10-22 10:52:27

 

Lotnisko w ModlinieJednym z najważniejszych portów lotniczych w Polsce są porty lotnicze znajdujące się na terenie Warszawy. A są tam dwa lotniska: Okęcie i Modlin. Lotnisko w Modlinie jest bardzo specyficzne ma kilka dróg stanowiących dobry transport na lotnisko modlin, a także nosi imię Fryderyka Chopina wielkiego polskiego kompozytora.

 

Możliwe, że z tego względu zostało poprowadzonych do niego kilka transport na lotnisko modlin. Transport na lotnisko modlin jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej w Warszawie, czyli autobusów, tramwajów, niestety metro nie biegnie wzdłuż lotniska.

 

Lotnisko w Modlinie jest nieco oddalone od głównych arterii miasta, wynika to ze sporego zapotrzebowania na miejsce takie lotnisko potrzebuje dużej przestrzeni na postawienie hangarów, pasów startowych, dróg kołowania, terminali. Lotnisko w Modlinie jest wyposażone w bardzo nowoczesny sprzęt, większość znajduje się w wieżach kontroli lotów. Lotnisko w Modlinie mieści się w bardzo malowniczym i pięknym kawałku Warszawy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lotnisko w Modlinie
Nick: