• Biorytm
  • Dzień urodzenia
  • Miesiąc urodzenia
  • Rok urodzenia

Dodany: 2012-10-22 10:48:28

 

Lotniska w PolscePolska nie ma zbyt dobrej bay lotniczej i nie ma takiej potrzeby by istniała większa baza niż dotychczasowa. Mimo tego np. transport na lotnisko modlin jest możliwy na wiele sposobów, dróg umożliwiających nam transport na lotnisko modlin w Warszawie jest co najmniej cztery.

 

To akurat bardzo dobrze, komunikacja winna być bardzo dobra i wolna od zatorów, zwłaszcza, że lotnisko to miejsce ogólnego pośpiechu. Zatem jest spore zapotrzebowanie na dobry i szybki transport na lotnisko modlin. Modlin nie jest jedynym lotniksiem w Warszawie mamy jeszcze Okęcie, ponadto porty lotnicze w Polsce znajdują się jeszcze w Gdynii, Kraków Balice, Szymany( to nie jest jednak lotnisko cywilne to obiekt wojskowy i to ściśle tajny), Katowice, Rzeszów, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin.

 

Wobec skali światowej nie jest to imponująca liczba ani przyciągająca turystów, lotniska są tak podzielone, że najwięcej znajduje się w Polsce centralnej a na obrzeżach jest tylko po kilka lotnisk. Na terenie całego kraju znajduje się wiele małych lotnisk, o miejscowym charakterze i przeznaczeniu nie odbywają się z nich loty cywilne. Służą rekreacji i lata się tam np. szybowcami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lotniska w Polsce
Nick: